جوابیه شبکه بهداشت و درمان سقز به خبر ئاگاپرس

بعد از انتشار خبری در ئاگاپرس تحت عنوان برخورد تبعض آمیز در بیمارستان شفا ، مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز و بیمارستان های امام و شفا در این شهرستان ضمن ورود به موضوع و پیگیری ماجرا اقدام به ارسال جوابیه به این پایگاه خبری نمودند که بر اساس قانون و در راستای حفظ اخلاق حرفه ای بدون کم و کاست درج و منتشر می گردد:

مسئول محترم پایگاه خبری ئاگا پرس

با سلام و احترام

در خصوص پست مندرج در آن پایگاه مجازی ( اینستاگرام) با تیتر « تبعیض در بیمارستان شفا سقز » که در خصوص ادعای احدی از پرسنل خدماتی بیمارستان شفا با موضوع عدم تحویل « هیچ وعده غذایی » به پرسنل خدماتی به اطلاع می رساند که طبق قانون و عرف موجود در بیمارستان به کلیه پرسنلی که در ساعات اداری و شیفت های که یک نوبت وعده غذایی در این شیفت کاری وجود دارد وعده غذایی اعم از ناهار یا شام تعلق می گیرد که این امر بلا استثنا شامل کلیه پرسنل استخدام رسمی، پیمانی، طرحی، شرکتی و حتی قرارداد کاری 89 روزه می باشد.

جهت اطلاع به آگاهی می رساند، که برنامه وعده های غذایی بیمارستان های شفا و امام خمینی(ره) بصورت ماهیانه و طبق برنامه شیقت بندی ساعات حضور پرسنل در بیمارستان که از دستگاه تایمکس اخذ می گردد، تنظیم می شود که در این برنامه ریزی به هیچ عنوان هیچ نوع تفکیک و تمایزی بین هیچ نیروی خدمتی دارای شیفت وجود ندارد.

علیهذا با بررسی های جامع انجام شده توسط مدیریت های بیمارستان شفا و امام و امورخدمات اداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز، هیچ موردی از عدم دریافت وعده غذایی توسط هیچ پرسنلی مشاهده نشده است.

همچنین مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سقز آمادگی خود را برای استماع مشکلات، انتقادات و پیشنهادات کلیه پرسنل خدوم شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام میدارد.

خواهشمند است مطابق ماده 23 قانون مطبوعات کشور و تبصره 3 ماده 1 همان قانون دستور فرمائید این جوابیه در همان پایگاه خبری منتشر گردد.

گذاشتن دیدگاه

ایمیل شما بر روی سایت نمایش داده نمیشود