تبعیض ممنوع

بی توجهی به سقز از سوی استاندار کردستان کم بود،رئیس سازمان برنامه و بودجه استان هم به آن اضافه شد

شهرستان سقز که دومین شهر بزرگ استان کوردستان است بارها از سوی مدیران ارشد استانی مورد بی توجهی و کم لطفی قرار گرفته‌است که در راس آن استاندار کردستان میباشد. ایشان در طول مدیریت چند ساله خود در این استان کمترین توجه و سرکشی به شهر سقز را از خود نشان داده است.

⁦⁩مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان در بازدید یک ماه قبل از پروژه های ورزشی سقز ازجمله هتل ورزش و چمن مصنوعی تپه مالان در حضور فرماندار سقز و پیمانکار این پروژه ها قول داد که هفته بعد هماهنگی های لازم برای حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان را در سقز فراهم میکند.

پروژه های ورزشی سقز باتوجه به حضور قهرمانان متعدد ورزشی در کلیه رشته ها که آبروی استان کردستان میباشند باید اولویت کاری ازسوی دلتمردان تدبیر و امید همسو با دیگر شهرها باشد اما گویا سقز کاملا فراموش شده است.

استاندار کوردستان برای تکمیل سالن ۶ هزارنفری سنندج همراه با مدیرکل ورزش و جوانان و دیگر معاونان خود بارها از این پروژه بازدید کردند اما مرادنیا پروژه مهم و کلیدی هتل ورزش سقز را تنها ۲ بار بازدید اجمالی و بی دستاورد کرده است که این تفاوت معنادار چیزی جز کم‌مهری به سقز را نمیرساند.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان یک ماه قبل با اعلام کریمیان فرماندار ویژه سقز و جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان قرار شد که در تیرماه از پروژه های ورزشی سقز بازدید و ردیف بودجه برای آنها تعیین کنند اما دیروز بهرام نصراللهی زاده(رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان)به همراه نماینده سقز و بانه و مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با بی توجهی کامل از پروژه های موجود در شهر سقز عبور کرده و با عظیمت به شهر بانه اضدام به بازدید از پروژه‌های موجود در آن شهرستان و تعیین ردیف بودجه برای آن‌ها کرده اند.

ضمن تاکید بر اهمیت پروژه های شهر بانه که حق مسلم این شهر جهت پیشرفت زیرساخت ها میباشد باید متذکر شد که چرا باید پروژه های سقز به دست فراموشی سپرده شوند و پیمانکار این پروژه از بی پولی و عدم اختصاص بودجه گلایه داشته باشد؟

نماینده مردم سقز و بانه در جلسه هفته جاری در حضور خبرنگاران اعلام کرد که مقدمات حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان در شهر سقز و بانه فراهم خواهد شد اما گویا تنها بانه در این برنامه ریزی بوده و گویا سقز شایسته فراموشی بوده است .

از فرماندار شهر سقز انتظار میرود که به عنوان معاونت استانداری کردستان مقابل تبعیض های مدیران استانی قرار بگیرد.

گذاشتن دیدگاه

ایمیل شما بر روی سایت نمایش داده نمیشود