بیگلری تا نفس آخر و وعدە می‌دهد

وعده‌های مکرر مسولین و بویژه نماینده سقز و بانه در مجلس سوژه‌ای جدید نیست، تداوم آن در این روزها آزار دهنده است.

امروز سه‌شنبه ۲۷ اسفند است! این جمله‌ی خبری می‌تواند سرشار از هشدار باشد. سه‌شنبه یعنی چیزی به آخر هفته نمانده و ۲۷ اسفند یعنی سال نفس‌های آخرش را می‌کشد.

نفس آخر عبارتی است که این روزها در شهر کرونازده‌ی سقز عینیتی بیش از پیش یافته است. عینیتی که شایددستخوش عدم اهتمام شهروندان در حفظ نکات بهداشتی و ایمنی و کمکاری مسئولین در خدمت به این مردم باشد.

شاید بتوان از تمام کمکاری ها چشم پوشید اما نمی‌توان از مسئولی که در این روزها هم دست از وعده‌های شعارزده‌اش برنمی‌دارد و با دلخوشی های مردم ناملایمانه تا می کند گذشت.

کانال ارتباطی مهندس (دکتر) بیگلری، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس نهم و دهم، هفته‌ی گذشته از افتتاح بیمارستان شفا در هفته‌ی جاری خبر داد. هرچند تنظیم‌کننده این خبر هم که گویا می‌دانسته خبری از این افتتاح نخواهد شد، زیرکانه مهندس را در متن خبر تبرئه کرده است. وی در متن خبر آورده است: در این هفته وزارت راه ساختمان بیمارستان را به وزارت بهداشت برای تجهیز ملزومات، جذب و سازماندهی نیرو و … تحویل می‌دهد. اما باز در آخر خبر تاکید کرده که این بیمارستان در هفته آینده (همین هفته) افتتاح خواهد شد.

بر همه ما آشکار است که تجهیز بیمارستان بیشتر از این ها زمان خواهد برد و آخرین خبرها حاکی از نواقص فنی بیمارستان از جمله برق اضطراری است که هنوز برطرف نشده و از سوی دیگر استخدامی‌های این بیمارستان هنوز یکی از گلایه‌های عمده‌ی شهروندان سقزی است و این وعده‌ها نمی تواند در این شرایط آب رفته را به رود بازگرداند.

باید متذکر شد که بسیاری از شهروندان با بیماری‌های خاص که این روزها جرات مراجعه به بیمارستان امام و یا تامین اجتماعی را ندارند دل به وعده‌ی مهندس بیگلری خوش‌کرده بودند و ماهم همچون دیگر همشهریانمان از افتتاح آن طی این هفته خوشنود می‌شدیم چراکه ماهم طالب آنیم که تحقق یکی از وعده‌های نماینده شهرمان را به چشم ببینیم ولی باید افسوس خورد که بازهم با خلف وعده سنگی به شیشه امید همشهریانمان زده‌شد.

گذاشتن دیدگاه

ایمیل شما بر روی سایت نمایش داده نمیشود